EğitmenlerimizKlasik gitar Eğitmenleri

Taksim sanat, gitar eğitmenlerinin bir araya gelerek oluşturdukları bir müzik dershanesidir. Bu nedenle kurucularımızın gitar eğitmeni olmasından dolayı, klasik gitar dersleri en güçlü alanlarımızdandır. Klasik gitar eğitimlerinin yanı sıra psikoloji ve öğretmenlik eğitimleri alan ekibimiz, yılların verdiği tecrübeyle kendilerini bu konuda geliştirmiş eğitimcilerdir. Farklı branşlarda uzmanlık sahibi olan hocalarımız, öğrencilerin yaş ve eğitim seviyelerine göre sizlere hizmet vermektedir.Bay ve bayan klasik gitar hocası isteğinde buluna bilir ve dilediğiniz tarih ve saatlerde eğitim alabilirsiniz. Ekibimiz, oluşturdukları sağlam temel ve doğru teknikler ile bir çok öğrencinin konservatuar sınavlarında başarılı olmasına ve bu branşı meslek edinmelerine vesile olmuştur. Yenilikçi bir görüş sahibi olan eğitmenlerimiz, düzenleyip yazdıkları yetişkin ve çocuk metotları ile klasik gitar öğrencilerine kalıcı bir eser bırakmışlardır. Geleceğin yetkin eğitimcilerini yetiştirmeyi hedef belirleyen kurumumuz, başarılı öğrencilere kurum içerisinde görevler vererek bu konuda desteğini göstermiştir.


  • İbrahim Cem Çulcu / Klasik & Flamenco Gitar Eğitmeni

    1977 İstanbul Doğumlu olan Hocamız, Müziğe çok küçük yaşlarda gitara olan ilgisiyle başladı Daha sonra müziği hayatında profesyonel bir hale getirmek için PERA güzel sanatlar da Ilgaz Benekay ve Ricardo Moyano dan klasik ve flamenco gitar eğitimi aldı. ardından elektro gitara ilgi duymaya başladı ve elektro gitar eğitimi için GTI Music Scholl da 2 yıl elektro gitar eğitimi aldı çeşitli orkestra çalışmaları ve grup çalışmalarında bulundu.Taksim sanatın Kurucularından Olan Hocamız 5 Yıldır Görevine devam etmektedir.

  • Emir Keyvan / Klasik Gitar Eğitmeni
    L1994 yılında Klasik Gitar eğitimine Evrensel Sanatlar Merkezinde başlayan hocamız TAYFUN GÜLTEKİN den Klasik Gitar ve Armoni dersleri aldı.1997 yılında EĞİTİM GÖNÜLLÜLERİ Vakfında 2 Yıl Görev Aldı.2000-2002 Boğaziçi unv. 2002-2004 İstanbul unv. pedagojik formasyon,Öğretmenlik ve psikoloji (PDR)eğitimi aldı. Arlıksız 10 seneye yakın bir Süre Eğitmenlik yapan hocamız 2005 Yılında TAKSİM SANATI kurdu.3000'e yakın Öğrenci Yetiştirdi.Klasik Gitara Başlangıç Derslerinde Uzmanlığı Olan Hocamız 2009'da yetişkinlereyönelik GİTAR METUDU ve 2013'da çocuklara özel gitar eğitim kitabını Öğrencilerinin Hizmetine sundu.

 
 

Kampanya
Kampanyalarımızdan yararlanmak için bizimle temasa geçiniz.

Bizleri daha yakından tanımak ve ders ortamını görmek ve eğitimler hakkında daha detaylı bilgi edinmek için 20 dakikalık demo ders kampanyamızdan yararlanabilirsiniz. Kampanya  dershanemizde işlenen eğitimler
dışında, online gitar dersleri içinde geçerlidir.