Hakkımızda
"Sen de Yapabilirsin".

2006 yılında hizmete başlayan kurumumuz, üstün hizmet anlayışı, davranış kalitesi ve eğitim standartlarıyla seçkin müzik eğitim merkezleri arasında kendine yer edinmiştir. Uzman eğitim kadrosu ve uygun fiyat politikası ile müzik eğitiminde fark yaratan taksim sanat, kaliteli ve doğru müzik eğitimi parolasıyla yoluna devam etmektedir.
Enstrüman çalmak isteyen ve kendinde yeterli özgüveni his etmeyen bütün müzik severlere, Taksim sanatın kaliteli ve sevgi dolu şemsiyesi altında "sen de yapabilirsin" diyoruz.

 

Tanıtım Videoları
Tanıtım videolarını izleyerek özel klasik gitar dersleri hakkında fikir edinebilirsiniz.

Dershanemizden Görüntüler
 

Öğrenci Performansları
 

Çocuk Performansları
 

Konser Tanıtım
 

 • Yorumlar

  Kaşeler Ailesi

  26 ‎Ocak ‎2014| Yorum

  Selin Kaşeler: Okul ve günlük kaygılardan beni arındıran ve rahatlatan bir yer. Öğretmenler çok sabırlı ve iyi öğretebilmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Taksim Sanat'ı çok seviyorum. Üç senedir gidiyorum ve çok mutluyum. Cüneyt Kaşeler: Sıkmadan, bıktırmadan sanat eğitimi verilen, gözümüz arkada kalmadan en değerli varlığımız "çocuğumuzu" emanet edebildiğimiz bir eğitim yuvası. Banu Kaşeler: Aile ortamında hissettirerek, sanat aracılığıyla öğrencilerinin zihinsel gelişimine yardımcı olan ve ufkunu genişleten bir kurum. Sevgiler..

 • Kurna Ailesi

  13 ‎Mayıs ‎2014| Yorum

  Tavsiye üzerine geldiğim TAKSİM SANAT'ta 2. ayımızı tamamladık. Tavsiye edenlere teşekkür ederiz. Çünkü 7 yaşında oğlum bu süre zarfında şimdiden 5,6 şarkı çalabiliyor ve işin en renkli tarafı gerçekten buraya hevesle geliyor. İşini çok seven, müziğe gönül vermiş, merhabası sıcacık bir ekip tarafından bu iş nasıl keyifle öğretilir, şahit olmak isterseniz, buyrun sizi de bekleriz. :) Müzik Taksim Sanat'ın işi...

Sıkça Sorulanlar

NE KADAR SÜREDE KLASİK GİTAR ÇALABİLİRİM?
Temel nota eğitimlerini aldıktan sonra ve Enstrümanınızın temel özelliklerini öğrendikten sonra ortalama 3 ay içersinde basit eserleri seslendire bilirsiniz.
Bu durum Çalışma miktarınıza ve yeteneğinize göre değişiklik gösterebilir.
KLASİK GİTARIMI NERDEN EDİNE BİLİRİM?
Klasik Gitarlarınızı kursumuzdan temin edebilirsiniz. çünkü Ekipmanlar hoca nezaretinde seçilip öğrencilerin kullanımına sunuluyor.
ENSTRÜMANIMIN TAMİRİ İLE İLGİLİ NASIL YARDIM ALABİLİRİM?
Kursumuzda Enstrüman tamiri yapılmaktadır.Detaylar için arayınız lütfen.
DEĞİŞKEN ÇALIŞANLAR İÇİN DEĞİŞKEN DERS PROGRAMLARINIZ VAR MI?
Dersler Özel(teke tek) olduğundan dolayı Bir çok Enstrümanda size özel ders programı yapıla bilir.
Bayan hocadan özel klasik gitar dersi alabilir miyim?
Kursumuzda deneyimli bayan gitar eğitmenleri mevcuttur. Evet bayandan özel gitar dersleri alabilirsiniz.
Çocuklara özel klasik gitar dersleri mevcut mudur?
Evet çocuklara özel klasik gitar dersleri verilmektedir.


Avantajlarınız

Kampanya
Kampanyalarımızdan yararlanmak için bizimle temasa geçiniz.

Bizleri daha yakından tanımak ve ders ortamını görmek ve eğitimler hakkında daha detaylı bilgi edinmek için 20 dakikalık demo ders kampanyamızdan yararlanabilirsiniz. Kampanya  dershanemizde işlenen eğitimler
dışında, online gitar dersleri içinde geçerlidir.